26.10.2016
V Міжнародний форум «ПРОБЛЕМИ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ТА ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА»Читати повністю

20-21 жовтня 2016 року Уманський національний університет садівництва взяв участь у V Міжнародному форумі «ПРОБЛЕМИ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ТА ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА», що проходив на базі Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації у м. Київ.

17.10.2016
Перспектива участі УНУС в програмах ЄС "Горизонт-2020"Читати повністю

Перспектива участі УНУС в програмах ЄС "Горизонт-2020"

13 жовтня науковці Уманського НУС взяли участь у науково-практичному семінарі «Участь науково-педагогічних працівників ВНЗ України в конкурсах рамкової програми ЄС Горизонт 2020», який пройшов на базі Національного університету біоресурсів і природокористування, м. Київ.

04.10.2016
Наукові та навчальні здобутки Уманського НУС гідно представлено на Дні містаЧитати повністю

Наукові та навчальні здобутки Уманського НУС гідно представлено на Дні міста

Уманський національний університет садівництва ще раз гідно продемонстрував територіальній громаді свою наукову міць, інноваційні, наукові й навчальні технології, свої беззаперечні історичні традиції.

20.09.2016
Демонстрація напрацювань садівничої галузіЧитати повністю

Демонстрація напрацювань садівничої галузі

15-16 вересня науковці університету продемонстрували широкому загалу свої досліди з плодівництва, виноградарства, ягідництва й ін.

29.06.2016
Наукова конференція, присвячена  100-річчю з Дня народження доктора с.-г. наук, професора  Мусатова Георгія ІвановичаЧитати повністю

Наукова конференція, присвячена 100-річчю з Дня народження доктора с.-г. наук, професора Мусатова Георгія Івановича

23 червня на кафедрі рослинництва відбулася наукова конференція присвячена 100-річчю з Дня народження Георгія Івановича Мусатова