Науковий семінар, приурочений Всесвітньому дню охорони праці «Охорона праці на роботі майбутнього»

Початок: 10:00, 17 квітня

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Цього року Всесвітній день охорони праці проходить під лозунгом «Охорона праці на роботі майбутнього». Ця теми і стала головною у поточному році.

Дата проведення заходу: 17-18 квітня 2019 року.

17 квітня

Час проведення заходу:

10.00 - 12.00 Місце проведення: Уманський національний університет садівництва, кафедра прикладної інженерії та охорони праці, ДК АГРОТЕХ Софіївська філія Райз.

10.00 -10.05 Привітання учасників.

10.05 -10.30 Семінар з охорони праці. - Головний державний інспектор з питань праці управління Держпраці у Черкаській області Горошко Микола Тимофійович, Козій Володимир Петрович, Базильський Василь Анатолійович, начальник відділу охорони та умов праці управління праці та соціального захисту населення Пустовий Олександр Миколайович, начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Умань Дідух Тамара Михайлівна, керівник служби охорони праці Уманського НУС Берегуля Юрій Іванович, завідувач кафедри прикладної інженерії та охорони праці Березовський Андрій Павлович.

10.30 -12.00 Тренінг «Надання першої долікарської допомоги»: 1. Ознайомлення з діяльністю товариства Червоний Хрест; 2. Навчальний відеоурок по наданню першої долікарської допомоги; 3. Відпрацювання прийомів надання першої медичної допомоги на навчальному манекені-тренажері.

12.00 -12.15 Питання/відповіді. Загальна дискусія. Підведення підсумків. Ухвалення рекомендацій семінару. Закриття.

18 квітня

10.00 -13.00 Екскурсія на елеватор ДК АГРОТЕХ Софіївська філія Райз.

Забезпечення безпеки під час експлуатації сучасного зернозберігального обладнання.