Остання редакція: 10 листопада 2016

Міжнародний семінар "Від досліджень до інновацій в агропродовольчому секторі"

9 листопада 2016 р. відбувся міжнародний семінар "Від досліджень до інновацій в агропродовольчому секторі". Семінар організовано партнерами проекту SUAFRI-EPC, співвиконавцем якого є Уманський НУС,  в рамках Міжнародної агропромислової виставки «АГРОФОРУМ 2016».

Проект SUAFRI-EPC направлено на скорочення розриву між науковими дослідженнями і товаровиробниками та сприяння впровадженню наукових розробок у виробництво. У першому пленарному засіданні взяли участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства освіти і науки України, Національної академії аграрних наук України та Аграрного об’єднання України, які висвітлили проблеми і стан розвитку досліджень в галузі сільського господарства.

До участі в другому пленарному засіданні було запрошено представників комерційних фірм Італії, Люксембурга, Данії, Білорусі, які надали інформацію про свої фірми та конкретизували цікаві для них напрямки наукових розробок.

У третьому пленарному засіданні взяли участь представники різних науково-дослідних установ України. Серед них і Уманський національний університет садівництва, який приєднався до проекту SUAFRI-EPC у 2015 р. Представником від університету була старший викладач кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Ірина Діордієва, якою було надано інформацію про напрямки та досягнення наукових досліджень в Уманському НУС, а також про потенційних партнерів для співпраці.

Також Ірина Діордієва доповіла про стан розробки, що виконується університетом у рамках проекту SUAFRI-EPC.

Старший викладач кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Ірина Діордієва