Меню

Міждисциплінарна науково-практична конференція "Моделювання покоління F"

листопад10

 

 
Доброго дня, шановні Колеги!
 
Нагадуємо, що 05 жовтня 2018 р. Nonfiction-видавництво Порталу "Футуролог" запрошує Вас і Ваших колег взяти участь у Міждисциплінарній науково-практичній конференції "Моделювання покоління F* (від англ. Future – Майбутнє)" спеціально до Дня Вчителя (докладніше: http://futurolog.com.ua/publish/12).
 
Є багато трактувань теорії поколінь. Але, дивлячись у Майбутнє, розуміємо, що там буде жити знову нова, поки мало досліджена генерація. Якою вона буде, залежить від того, як її змоделює Сьогодення, що саме залишить, які надасть орієнтири. І, посилаючись на слова Отто фон Бісмарка, у цієї битві за Майбутнє одну з головних ролей зіграють вчителі. Однак сучасний Вчитель вже значно розширив своє призначення і функції, іноді навіть виходячи за межі класичних навчальних закладів і застосовуючи для цього досить інноваційні інструменти впливу і комунікацій... Вчитель, ким би він не був, випереджає свій час, оскільки, передаючи своє світосприйняття іншим, тим самим моделює Майбутнє. Міждисциплінарна конференція прагне поєднати сучасні інструменти, підходи, тренди, технології, які сьогодні моделюють покоління Майбутнього, а також виокремити узагальнений і розширений образ Вчителя Генерації F.

Міждисциплінарні напрями конференції:
1. Інформаційне моделювання
2. Комп’ютерне моделювання
3. Математичне моделювання
4. Моделювання соціально-історичних процесів
5. Молекулярне моделювання
6. Цифрове моделювання
7. Логічне моделювання
8. Педагогічне моделювання
9. Психологічне моделювання
10. Ідеологічне моделювання
11. Статистичне моделювання
12. Структурне моделювання
13. Фізичне моделювання
14. Економічне моделювання
15. Імітаційне моделювання
16. Еволюційне моделювання
17. Метамоделювання
18. Інший напрям, актуальний, з Вашої точки зору.

Формат участі в Конференції: дистанційний (із можливістю відео-доповіді при бажанні авторів).
 
Матеріали Конференції (статті і тези) будуть опубліковані у мережному електронному науковому збірнику на порталі "Футуролог" (див. Архів,http://futurolog.com.ua/publish/archive.phtml). Усім виданням Nonfiction-Видавництва "Футуролог" Книжковою Палатою України надається ISBN.

Робочі мови: українська, англійська, польська, білоруська, російська.

Прийом матеріалів:
до 05.10.2018 включно. При реєстрації участі (матеріали можна надіслати пізніше, до початку конференції) до 30.09.2018 - знижка http://futurolog.com.ua/publish/vznos.phtml ). Випуск Збірника заплановано на 20.10.2018 р.

Організаційний внесок (див. http://futurolog.com.ua/publish/vznos.phtml ):
- при реєстрації до 30.09.2018 р. (включно) - 75 грн (зі знижкою) за обсяг тез до 3-х сторінок*;
- при реєстрації з 01.10.2018 р. - 95 грн. за обсяг тез до 3-х сторінок*.
(* - кожна наступна сторінка, яка перебільшує вказаний обсяг (для статей), сплачується додатково у розмірі 10 грн. незалежно від строків реєстрації).
- відео-доповідь (за бажанням авторов, тривалістю - до 5 хвилин) збільшує організаційний внесок на 10 грн. (незалежно від строків реєстрації). Кожна наступна хвилина, що перебільшує рекомендовану тривалість, сплачується додатково в розмірі 10грн (незалежно від строків реєстрації).
- При необхідності учасники можуть додатково замовити Сертифікат, який у традиційному паперовому вигляді підтверджуватиме електронну публікацію тез чи статей на сайті Видавництва. Вартість Сертифікату - 30 грн.
 
Завантажити Інформаційний Лист конференції можна за посиланням -http://futurolog.com.ua/publish/info(ua).pdf
 
Реєстраційну форму можна заповнити або завантажити безпосередньо на порталі Nonfiction-видавництва за посиланням http://futurolog.com.ua/publish/registracia.phtml

Докладніше: див. сторінку Конференції: http://futurolog.com.ua/publish/12
 
З повагою і надією на довгу плідну співпрацю,
Nonfiction-видавництво Порталу "Футуролог", http://futurolog.com.ua
Оргкомітет Міждисциплінарної науково-практичної конференції до Дня Вчителя
"Моделювання покоління F*", http://futurolog.com.ua/publish/12