17-й Конгрес вчених економістів-аграрників «Перспективні форми організації господарської діяльності на селі»

Початок: 09:00, 30 травня

Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» та Громадська організація «Всеукраїнський конгрес вчених економістів-аграрників» (ГО «КЕА») запрошують Вас взяти участь у Сімнадцятому Конгресі вчених економістів-аграрників «Перспективні форми організації господарської діяльності на селі».

Планується розглянути такі питання:

1. Інституційно-правові та організаційно-економічні умови ведення господарської діяльності.

2. Теоретичні засади та практика діяльності господарських формувань.

3. Параметри моделей та ефективність різних організаційно-правових форм господарювання.

4. Пріоритетні напрями розвитку форм господарювання та їх об’єднань.

5. Розвиток несільськогосподарських видів діяльності в сільській місцевості.

Широкоформатний захід включає: міжнародну науково-практичну конференцію «Перспективні форми організації господарської діяльності на селі»; Загальні збори членів ГО «КЕА»; виставку-ярмарку наукової літератури; нетворкінг.

Організаційний внесок – 350 грн. Дійсні члени ГО «КЕА» (ті, що сплатили членський внесок) організаційний внесок не сплачують. До організаційного внеску входить: участь у пленарному засіданні Конференції; харчування (обід, кава-брейк); роздатковий матеріал, сертифікат учасника; електронний фотодайджест (буде надіслано на електронні адреси посилання на файлообмін); загальноорганізаційні витрати.

Тези доповідей разом із копією квитанції про сплату надсилаються до 8 травня на електронну адресу: ecapk@iae.org.ua.

Збірник тез буде видано в авторській редакції до 30 травня 2019 р.

Про Вашу згоду взяти участь у роботі Конгресу просимо повідомити оргкомітет анкетою (додається) на електронну пошту iae.agroekonomika@gmail.com до 8 травня 2019 року.

Конгрес відбудеться 30 травня 2019 року в Національному науковому центрі «Інститут аграрної економіки» за адресою: м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10, 3-й поверх, к. 317 (конференцзал).

Початок роботи – 10:00 (початок реєстрації – 9:00), закінчення роботи – 18:00.

Додатки: 1) Інформаційна довідка; 2) Анкета учасника Конгресу; 3) Заява на членство в ГО «КЕА»; 4) Статут ГО «КЕА»; 5) Положення про членські внески ГО «КЕА».